Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
W FARM G CRO T
Женска маица
Код на производ:
(GL0831)
adidas

W FARM G CRO T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.266 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FARM RIO TIE-DYE T-SHIRT е женска удобна и лесна маица. Направена е од мек памук, кој дава чувство на удобност и мекост. Подетално

adidas FARM RIO TIE-DYE T-SHIRT е женска удобна и лесна маица.

Направена е од мек памук, кој дава чувство на удобност и мекост.

Краткиот крој и дизајнот со големото лого на adidas дава привлечен изглед и лесно ќе се вклопи во секоја кул комбинација на облека.

Оваа маица е одличен избор за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: Бела, Црвена

• Шифра на артикл: GL0831

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FARM RIO TIE-DYE T-SHIRT е женска удобна и лесна маица.

Направена е од мек памук, кој дава чувство на удобност и мекост.

Краткиот крој и дизајнот со големото лого на adidas дава привлечен изглед и лесно ќе се вклопи во секоја кул комбинација на облека.

Оваа маица е одличен избор за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: Бела, Црвена

• Шифра на артикл: GL0831

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL0346
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GJ5550
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5558
adidas W FAV Q2 OV T е женска маица која е соодветна за секоја пригода и со секоја комб...
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Помош