Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GL0055)
adidas

M CAMO PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE PANTS е долна тренерка за машки која е идеална за релаксација дома или релаксација со друштво. Опуштете се со стил во ова модерно парче со трите линии по целата должина на двете ногавици. Подетално

Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE PANTS е долна тренерка за машки која е идеална за релаксација дома или релаксација со друштво. Опуштете се со стил во ова модерно парче со трите линии по целата должина на двете ногавици.

Овој долен дел тренерки се стеснува кон глуждовите, така што ви дава модерен, урбан изглед. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што зборува за нашата борба за зачувување на животната средина. Опуштете се со ESSENTIALS CAMOUFLAGE PANTS машките долни тренерки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента за појас

 • Странични џебови

 • Три линии

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL0055

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE PANTS е долна тренерка за машки која е идеална за релаксација дома или релаксација со друштво. Опуштете се со стил во ова модерно парче со трите линии по целата должина на двете ногавици.

Овој долен дел тренерки се стеснува кон глуждовите, така што ви дава модерен, урбан изглед. Овој производ е направен од рециклиран материјал, што зборува за нашата борба за зачувување на животната средина. Опуштете се со ESSENTIALS CAMOUFLAGE PANTS машките долни тренерки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Еластична лента за појас

 • Странични џебови

 • Три линии

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL0055

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош