Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
Детски комплет
Код на производ:
(GM8974)
adidas

I 3SLOGO JOG FL

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas I MH LOGO JOGGER FLEECE е удобен детски комплет дизајниран за најмладите љубители на спортскиот стил. Направен е од топла и мека ткаенина што е нежна за детската кожа и им овозможува на вашите малечки да уживаат во целодневната удобност. Подетално

adidas I MH LOGO JOGGER FLEECE е удобен детски комплет дизајниран за најмладите љубители на спортскиот стил.

Направен е од топла и мека ткаенина што е нежна за детската кожа и им овозможува на вашите малечки да уживаат во целодневната удобност.

Без разлика дали одмараат или се активни во текот на денот, комбинацијата на мек памук и топло руно им ја обезбедува потребната поддршка и удобност.

Стандардниот крој со долги ракави има копчиња кои овозможуваат полесно облекување.

Долниот дел е дизајниран со поширок крој со прилагодлив еластичен ремен на струкот.

 

Спецификации:

• Комплет за бебиња

• Дуксер со копчиња за прицврстување

• Еластичен ремен за прицврстување

• Состав: 70% памук, 30% полиестерско руно

• Боја: розова / светло розова

• Шифра на артикл: GM8974

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas I MH LOGO JOGGER FLEECE е удобен детски комплет дизајниран за најмладите љубители на спортскиот стил.

Направен е од топла и мека ткаенина што е нежна за детската кожа и им овозможува на вашите малечки да уживаат во целодневната удобност.

Без разлика дали одмараат или се активни во текот на денот, комбинацијата на мек памук и топло руно им ја обезбедува потребната поддршка и удобност.

Стандардниот крој со долги ракави има копчиња кои овозможуваат полесно облекување.

Долниот дел е дизајниран со поширок крој со прилагодлив еластичен ремен на струкот.

 

Спецификации:

• Комплет за бебиња

• Дуксер со копчиња за прицврстување

• Еластичен ремен за прицврстување

• Состав: 70% памук, 30% полиестерско руно

• Боја: розова / светло розова

• Шифра на артикл: GM8974

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош