Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
Машки тренерки
Код на производ:
(GC8735)
adidas

MTS ATHL TIRO

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ATHLETICK TIRO TRACK се машки тренерки чиј дизајн е инспириран од класичната опрема за фудбал. Направени се во удобен крој и се совршени за вашите тренинзи. Подетално

adidas ATHLETICK TIRO TRACK се машки тренерки чиј дизајн е инспириран од класичната опрема за фудбал. Направени се во удобен крој и се совршени за вашите тренинзи. Подобрени со технологијата AEROREDY што спречува задржување на влагата, вие останувате суви дури и за време на напорни вежби. Горниот дел од тренерката е стандарден крој со јака и патент по целата должина во која ќе имате целосна слобода на движење. Атрактивниот дизајн на оваа тренерка ќе ве натера да ја облечете дури и после тренинг додека ги завршувате секојдневните работи или се дружите со пријателите.

Спецификации:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Патент по целата должина

 • Долен дел: странични џебови

 • Еластична лента за појас

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GC8735

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ATHLETICK TIRO TRACK се машки тренерки чиј дизајн е инспириран од класичната опрема за фудбал. Направени се во удобен крој и се совршени за вашите тренинзи. Подобрени со технологијата AEROREDY што спречува задржување на влагата, вие останувате суви дури и за време на напорни вежби. Горниот дел од тренерката е стандарден крој со јака и патент по целата должина во која ќе имате целосна слобода на движење. Атрактивниот дизајн на оваа тренерка ќе ве натера да ја облечете дури и после тренинг додека ги завршувате секојдневните работи или се дружите со пријателите.

Спецификации:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Патент по целата должина

 • Долен дел: странични џебови

 • Еластична лента за појас

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GC8735

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
аdidas Back to Basic 3 Stripes Tracksuit се класични машки тренерки кои никогаш не изле...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.573 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Помош