Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
M CAMO PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GL0036)
adidas

M CAMO PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIAL PANT е машка долна тренерка која е совршена за опуштање дома или прошетка низ град доколку сте љубители на понеформален стил на облекување. Подетално

adidas ESSENTIAL PANT е машка долна тренерка која е совршена за опуштање дома или прошетка низ град доколку сте љубители на понеформален стил на облекување.

Направена е во стандарден крој што придонесува за модерен изглед.

Мешавината на материјали придонесува да се чувствувате пријатно и удобно, а страничните џебови се практични за складирање на ситници.

 

Спецификации:

 • Состав: 53% памук, 36% рек. полиестер, 11% вискоза француски фротир

 • Перење во машина

 • Еластична лента за појас

 • Странични џебови

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GL0036

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIAL PANT е машка долна тренерка која е совршена за опуштање дома или прошетка низ град доколку сте љубители на понеформален стил на облекување.

Направена е во стандарден крој што придонесува за модерен изглед.

Мешавината на материјали придонесува да се чувствувате пријатно и удобно, а страничните џебови се практични за складирање на ситници.

 

Спецификации:

 • Состав: 53% памук, 36% рек. полиестер, 11% вискоза француски фротир

 • Перење во машина

 • Еластична лента за појас

 • Странични џебови

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GL0036

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош