Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
G ZNE FZ
Детски дуксер
Код на производ:
(GD3771)
adidas

G ZNE FZ

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. Loose Full-Zip Hoodie е детски дуксер од Z.N.E. колекцијата. Флексибилниот крој и пространата капуљача овозможуваат непопречено движење. Подетално

adidas Z.N.E. Loose Full-Zip Hoodie е детски дуксер од Z.N.E. колекцијата.

Флексибилниот крој и пространата капуљача овозможуваат непопречено движење.

Дуксерот е изработен од мека памучна мешавина што овозможува лесно чувство и удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Патент по целата должина

 • Еластичен дел на ракавите и ременот

 • Состав: 60% памук, 40% рек. полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD3771

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. Loose Full-Zip Hoodie е детски дуксер од Z.N.E. колекцијата.

Флексибилниот крој и пространата капуљача овозможуваат непопречено движење.

Дуксерот е изработен од мека памучна мешавина што овозможува лесно чувство и удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Патент по целата должина

 • Еластичен дел на ракавите и ременот

 • Состав: 60% памук, 40% рек. полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD3771

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM6957
Овозможете му на вашето девојче да ужива во удобниот дуксер adidas G BOS HD. Класичнио...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM6955
adidas Girls BOS Hoodie е детски дуксер дизајниран за девојчиња кои сакаат смело да го ...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GE0951
adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie е дуксер со капуљача за девојчиња кој е одличен и ...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""