Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
Тренерки за бебиња
Код на производ:
(GM8976)
adidas

I 3SLOGO JOG FL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.491 ДЕН
Заштеда: 497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во adidas I LOGO JOGGER FLEECE тренерките ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден. Овие тренерки се најдобриот начин да ги запознаете вашите малечки со брендот adidas. Подетално

Во adidas I LOGO JOGGER FLEECE тренерките ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден.

Овие тренерки се најдобриот начин да ги запознаете вашите малечки со брендот adidas.

Имаат стандарден крој кој им нуди голема удобност на бебињата.

Долниот дел тренерки е специјално скроен во пределот на препоните, така што при движења ќе се чувствуваат удобно.

Мешавината на материјали со памук ќе обезбеди меко и пријатно чувство.

Еластичните делови на ракавите и ногавиците ќе спречат непотребни движења и ќе ја задржат топлината.

 

Спецификации:

• Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер

• Перење во машина

• Боја: бела

• Шифра на артикл: GM8976

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во adidas I LOGO JOGGER FLEECE тренерките ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден.

Овие тренерки се најдобриот начин да ги запознаете вашите малечки со брендот adidas.

Имаат стандарден крој кој им нуди голема удобност на бебињата.

Долниот дел тренерки е специјално скроен во пределот на препоните, така што при движења ќе се чувствуваат удобно.

Мешавината на материјали со памук ќе обезбеди меко и пријатно чувство.

Еластичните делови на ракавите и ногавиците ќе спречат непотребни движења и ќе ја задржат топлината.

 

Спецификации:

• Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер

• Перење во машина

• Боја: бела

• Шифра на артикл: GM8976

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош