Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ1874-010)
NIKE

W NSW HRTG JOGGER VELOUR

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки Nike Sportswear Velor Joggers имаат удобен крој со суптилен vintage изглед. Направени се од велур - мек и многу пријатен материјал на допир. Подетално

Долниот дел тренерки Nike Sportswear Velor Joggers имаат удобен крој со суптилен vintage изглед.

Направени се од велур - мек и многу пријатен материјал на допир.

Еластичните делови на краевите на ногавиците и еластичниот ремен за прилагодување овозможуваат совршена удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Логото на Nike во контрастна боја
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ1874-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки Nike Sportswear Velor Joggers имаат удобен крој со суптилен vintage изглед.

Направени се од велур - мек и многу пријатен материјал на допир.

Еластичните делови на краевите на ногавиците и еластичниот ремен за прилагодување овозможуваат совршена удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Логото на Nike во контрастна боја
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CZ1874-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""