Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
W NSW HRTG JOGGER VELOUR
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ1874-564)
NIKE

W NSW HRTG JOGGER VELOUR

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW HRTG JOGGER VELOR се долен дел женски тренерки. Многу се пријатни и греат. Класичниот дизајн нуди врвен комфор и привлечен изглед. Подетално

Nike W NSW HRTG JOGGER VELOR се долен дел женски тренерки.

Многу се пријатни и греат.

Класичниот дизајн нуди врвен комфор и привлечен изглед.

Направени се од материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност.

Еластичната лента на струкот се прилагодува на вашето тело, а еластичниот дел на ногавиците спречува непотребни движења.

Двата странични џебови се практични за чување на ситници.

Брендирањето со познатото лого на Nike и натписот ја нагласуваат припадноста на брендот и елегантниот, спортски стил.

Едноставната комбинација на бои и кројот изгледаат смело и впечатливо.

Ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Долен дел тренерки

 • Состав: памук, полиестер, велур

 • Боја: Розова, Бела

 • Шифра на артикл: CZ1874-564

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW HRTG JOGGER VELOR се долен дел женски тренерки.

Многу се пријатни и греат.

Класичниот дизајн нуди врвен комфор и привлечен изглед.

Направени се од материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност.

Еластичната лента на струкот се прилагодува на вашето тело, а еластичниот дел на ногавиците спречува непотребни движења.

Двата странични џебови се практични за чување на ситници.

Брендирањето со познатото лого на Nike и натписот ја нагласуваат припадноста на брендот и елегантниот, спортски стил.

Едноставната комбинација на бои и кројот изгледаат смело и впечатливо.

Ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Долен дел тренерки

 • Состав: памук, полиестер, велур

 • Боја: Розова, Бела

 • Шифра на артикл: CZ1874-564

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike W NSW PANT EARTH DAY FT MR е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Има...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""