Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NICOLAI BOYS SKI JACKET
NICOLAI BOYS SKI JACKET
NICOLAI BOYS SKI JACKET
NICOLAI BOYS SKI JACKET
Код на производ:
(ELA203B507-02)
ELLESSE

NICOLAI BOYS SKI JACKET

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална Цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 04 *
  • 06 *
  • 08 *
  • 10 *
  • 12 *
  • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203B507-01
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203B502-02
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA203B503-02
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""