Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
M E COMF HD TT
Машки дуксер
Код на производ:
(GD5458)
adidas

M E COMF HD TT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas Mens Essentials Comfort Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача за секој ден. Дискретното лого на adidas се наоѓа на левата страна од градите. Подетално

adidas Mens Essentials Comfort Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача за секој ден.

Дискретното лого на adidas се наоѓа на левата страна од градите.

Лесно се комбинира со друга гардероба.

На предната страна има патент и кенгур џеб, кои даваат чувство на удобност и топлина.

Ако сакате удобен спортски изглед, ова е вистинскиот дуксер за вас.

Спецификации:

 • Кенгур џеб

 • Прицврстување со патент

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD5458

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Mens Essentials Comfort Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача за секој ден.

Дискретното лого на adidas се наоѓа на левата страна од градите.

Лесно се комбинира со друга гардероба.

На предната страна има патент и кенгур џеб, кои даваат чувство на удобност и топлина.

Ако сакате удобен спортски изглед, ова е вистинскиот дуксер за вас.

Спецификации:

 • Кенгур џеб

 • Прицврстување со патент

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD5458

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL8926
Започнете го вашиот тренинг или рекреација во машкиот дуксер со капуљача adidas FREELIF...
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5503
adidas Mens Esssentials Colour block Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача и впеча...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5476
adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и...
2.202 ДЕН
Заштеда 35%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""