Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E CB PT
M E CB PT
M E CB PT
M E CB PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GD5472)
adidas

M E CB PT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.316 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas Mens Essentials Color block Pant е машки долен дел тренерки во кој ќе се чувствувате пријатно и топло по напорниот тренинг. Направен е од мека ткаенина со висок процент на памук, а модерниот крој ја нагласува вашата фигура. Подетално

Adidas Mens Essentials Color block Pant е машки долен дел тренерки во кој ќе се чувствувате пријатно и топло по напорниот тренинг.

Направен е од мека ткаенина со висок процент на памук, а модерниот крој ја нагласува вашата фигура.

Страничните џебови се идеално место за сите ситници што сакате да ги имате на дофат на рака.

Дискретното лого на адидас на левата нога ја нагласува вашата спортска посветеност и лојалност.

Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки
 • Два странични џебови
 • Прилагодлив еластичен дел на струкот
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: сива - medium grey heather/white
 • Шифра на артикл: GD5472
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas Mens Essentials Color block Pant е машки долен дел тренерки во кој ќе се чувствувате пријатно и топло по напорниот тренинг.

Направен е од мека ткаенина со висок процент на памук, а модерниот крој ја нагласува вашата фигура.

Страничните џебови се идеално место за сите ситници што сакате да ги имате на дофат на рака.

Дискретното лого на адидас на левата нога ја нагласува вашата спортска посветеност и лојалност.

Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки
 • Два странични џебови
 • Прилагодлив еластичен дел на струкот
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: сива - medium grey heather/white
 • Шифра на артикл: GD5472
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Adidas Mens Essentials Colour block Pant е машки долен дел тренерки, идеален за долги п...
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Mens Essentials Color block Pant се долен дел машки тренерки во кои ќе се чувств...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""