Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
W NSW HRTG JKT PK
Женски дуксер
Код на производ:
(CU5928-010)
NIKE

W NSW HRTG JKT PK

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET можете да го носите во која било комбинација. Ретро-дизајнот, широкиот ластик на половината и ракавите и високата јака во контрастна боја му даваат впечатлив изглед. Подетално

Женскиот дуксер Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET можете да го носите во која било комбинација.

Ретро-дизајнот, широкиот ластик на половината и ракавите и високата јака во контрастна боја му даваат впечатлив изглед.

Логото на Nike на градите дава автентичен спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Висока јака

 • Кенгур џеб

 • Патент по целата должина

 • Лого на Nike

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU5928-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот дуксер Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET можете да го носите во која било комбинација.

Ретро-дизајнот, широкиот ластик на половината и ракавите и високата јака во контрастна боја му даваат впечатлив изглед.

Логото на Nike на градите дава автентичен спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Висока јака

 • Кенгур џеб

 • Патент по целата должина

 • Лого на Nike

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU5928-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CZ1463-010
Женската јакна Nike W NSW CORE SYN PARKA со капуљача ќе ви овозможи да заборавите на зи...
6.632 ДЕН
Заштеда 20%
8.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""