Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
W NK ICNCLSH SS
Женска маица
Код на производ:
(CU3040-010)
NIKE

W NK ICNCLSH SS

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icon Clash оваа сезона инспирација наоѓа во женските трчачки клубови ширум светот. Наречени „Girl Gang“, овие клубови се претставуваат со вертикалното лого на NIKE. Подетално

Icon Clash оваа сезона инспирација наоѓа во женските трчачки клубови ширум светот. Наречени „Girl Gang“, овие клубови се претставуваат со вертикалното лого на NIKE.

Дизајнот и специјалната Dri-FIT технологија се тука за да ви помогнат да останете суви и да ви ја дадат потребната удобност.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU3040-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Icon Clash оваа сезона инспирација наоѓа во женските трчачки клубови ширум светот. Наречени „Girl Gang“, овие клубови се претставуваат со вертикалното лого на NIKE.

Дизајнот и специјалната Dri-FIT технологија се тука за да ви помогнат да останете суви и да ви ја дадат потребната удобност.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CU3040-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 76-83
YSM
SM
S 83-90
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DC7594-615
Nike W NK ICON CLASH MILER TOP SS е женска маица со кратки ракави за трчање. Направена ...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DC7594-010
Nike W NK ICON CLASH MILER TOP SS е женска маица со кратки ракави за трчање. Направена ...
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""