Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
B MH BOS FZ FL
дуксер за момчиња
Код на производ:
(GE0644)
adidas

B MH BOS FZ FL

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.812 ДЕН
Заштеда: 976 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas B MH BOS FZ FL е детски дуксер за момчиња со капуљача. Класичниот дизајн го прави овој дуксер неопходен и секое дете треба да го има во својот плакар. Подетално

adidas B MH BOS FZ FL е детски дуксер за момчиња со капуљача.

Класичниот дизајн го прави овој дуксер неопходен и секое дете треба да го има во својот плакар.

Големото лого на градите, копчањето од предната страна и капуљачата го истакнуваат спортскиот дух.

Направен е од квалитетен памучен материјал. Дуксерот е исклучително мек и удобен за носење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски дуксер за момчиња со капуљача

 • Копчање

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Боја: црно / бело - black/white

 • Шифра на артикл: GE0644

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas B MH BOS FZ FL е детски дуксер за момчиња со капуљача.

Класичниот дизајн го прави овој дуксер неопходен и секое дете треба да го има во својот плакар.

Големото лого на градите, копчањето од предната страна и капуљачата го истакнуваат спортскиот дух.

Направен е од квалитетен памучен материјал. Дуксерот е исклучително мек и удобен за носење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски дуксер за момчиња со капуљача

 • Копчање

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Боја: црно / бело - black/white

 • Шифра на артикл: GE0644

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ6632
adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг. Овој дуксер е одличен избор за се...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN3986
Adidas UNISEX COLORBLOCK FULL-ZIP Hoodie е унисекс дуксер со капуљача. Исклучително е п...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN9951
adidas З.Н.Е. FULL-ZIP HOODIE е дуксер за тинејџери од препознатливиот бренд adidas. Он...
4.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""