Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
JUVE KIDS CRSWT
Детска маица
Код на производ:
(FR4233)
adidas

JUVE KIDS CRSWT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската маица со долги ракави adidas CREW SWEATSHIRT е направена за сите мали љубители на фудбалот. Направена е од памук и француски фротир, за да обезбеди меко и пријатно чувство. Подетално

Детската маица со долги ракави adidas CREW SWEATSHIRT е направена за сите мали љубители на фудбалот.

Направена е од памук и француски фротир, за да обезбеди меко и пријатно чувство.

Нагласената графика на adidas го поддржува еден од најдобрите клубови во Европа.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер француски фротир
 • Боја: црна, бела, портокалова
 • Шифра на артикл: FR4233
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската маица со долги ракави adidas CREW SWEATSHIRT е направена за сите мали љубители на фудбалот.

Направена е од памук и француски фротир, за да обезбеди меко и пријатно чувство.

Нагласената графика на adidas го поддржува еден од најдобрите клубови во Европа.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер француски фротир
 • Боја: црна, бела, портокалова
 • Шифра на артикл: FR4233
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""