Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
YB TS PES
Тренерки за деца
Код на производ:
(GD6184)
adidas

YB TS PES

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.812 ДЕН
Заштеда: 976 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 1-2g 87-92
 • 98 2-3g 93-98
 • 104 3-4g 99-104
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња е наменета за активни и разиграни деца. Долниот дел тренерки имаат еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено. Горниот дел има патент по целата должина, висока јака и странични џебови. Подетално

adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња е наменета за активни и разиграни деца. Долниот дел тренерки имаат еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено. Горниот дел има патент по целата должина, висока јака и странични џебови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина - team royal blue/white
 • Материјал: 100% полиестер
 • Одржување: перење на 30 степени
 • Шифра на артикл: GD6184
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња е наменета за активни и разиграни деца. Долниот дел тренерки имаат еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено. Горниот дел има патент по целата должина, висока јака и странични џебови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина - team royal blue/white
 • Материјал: 100% полиестер
 • Одржување: перење на 30 степени
 • Шифра на артикл: GD6184
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""