Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
G 3S FZ HD
Дуксер за девојчиња
Код на производ:
(GE0951)
adidas

G 3S FZ HD

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie е дуксер со капуљача за девојчиња кој е одличен и за на училиште, и за игра надвор. Одличен е за спорт или било каква друга пригода. Подетално

adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie е дуксер со капуљача за девојчиња кој е одличен и за на училиште, и за игра надвор.

Одличен е за спорт или било каква друга пригода.

Капуљачата и кенгур џебовите ќе ве заштитат од ветер и студ.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, розова

 • Целосно прицврстување со патент

 • Капуљача со логото на adidas

 • Кенгур џебови

 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GE0951

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie е дуксер со капуљача за девојчиња кој е одличен и за на училиште, и за игра надвор.

Одличен е за спорт или било каква друга пригода.

Капуљачата и кенгур џебовите ќе ве заштитат од ветер и студ.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, розова

 • Целосно прицврстување со патент

 • Капуљача со логото на adidas

 • Кенгур џебови

 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GE0951

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ED4618
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ED4660
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ED4624
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""