Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
Детски тренерки унисекс
Код на производ:
(GG3542)
adidas

LK FZ HDY SET

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LK FZ HDY SET се унисекс тренерки за деца кои се состои од горен и долен дел. Одлични се за денови кога времето е облачно и студено. Подетално

adidas LK FZ HDY SET се унисекс тренерки за деца кои се состои од горен и долен дел.

Одлични се за денови кога времето е облачно и студено.

Горниот дел има патент по целата должина, капуљачата штити од дожд и ветер, а манжетните на ракавите држат сè на свое место.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, сина
 • Предни џебови
 • Горниот дел има патент по целата должина
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GG3542
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LK FZ HDY SET се унисекс тренерки за деца кои се состои од горен и долен дел.

Одлични се за денови кога времето е облачно и студено.

Горниот дел има патент по целата должина, капуљачата штити од дожд и ветер, а манжетните на ракавите држат сè на свое место.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, сина
 • Предни џебови
 • Горниот дел има патент по целата должина
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GG3542
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""