Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E CAMO LIN PANT
E CAMO LIN PANT
E CAMO LIN PANT
E CAMO LIN PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(EI9747)
adidas

E CAMO LIN PANT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials Commercial Pack Pant се машки долен дел тренерки со класичен спортски дизајн. Направени се од мек материјал за целодневна удобност. Двата странични џебови се идеални за чување на потребните ситници. Подетално

adidas Essentials Commercial Pack Pant се машки долен дел тренерки со класичен спортски дизајн.

Направени се од мек материјал за целодневна удобност.

Двата странични џебови се идеални за чување на потребните ситници.

Тесните ногавици со ластик и привлечната графика на adidas совршено се вклопуваат во модерниот спортски стил.

Спецификации:

 • Долги ногавици со ластик
 • Еластичен појас
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: EI9747
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Essentials Commercial Pack Pant се машки долен дел тренерки со класичен спортски дизајн.

Направени се од мек материјал за целодневна удобност.

Двата странични џебови се идеални за чување на потребните ситници.

Тесните ногавици со ластик и привлечната графика на adidas совршено се вклопуваат во модерниот спортски стил.

Спецификации:

 • Долги ногавици со ластик
 • Еластичен појас
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: EI9747
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""