Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
Детски дуксер
Код на производ:
(GG3533)
adidas

LK BR KN JKT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.617 ДЕН
Заштеда: 871 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот дуксер за девојчиња adidas LK BR KN JKT е идеален за дождливо и студено време, кога децата одат во парк. Подетално

Детскиот дуксер за девојчиња adidas LK BR KN JKT е идеален за дождливо и студено време, кога децата одат во парк.

Направен е од материјал кој апсорбира пот, така што тие ќе останат суви цел ден.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, а капуљачата ќе ги заштити од ветер и дожд.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела

 • Ластик на половината

 • Капуљача

 • Целосно закопчување со патент

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3533

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот дуксер за девојчиња adidas LK BR KN JKT е идеален за дождливо и студено време, кога децата одат во парк.

Направен е од материјал кој апсорбира пот, така што тие ќе останат суви цел ден.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, а капуљачата ќе ги заштити од ветер и дожд.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела

 • Ластик на половината

 • Капуљача

 • Целосно закопчување со патент

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3533

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD3717
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FM9708
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FM2871
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""