Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CR7 B NK DRY TOP SS
CR7 B NK DRY TOP SS
CR7 B NK DRY TOP SS
CR7 B NK DRY TOP SS
CR7 B NK DRY TOP SS
CR7 B NK DRY TOP SS
Детска маица
Код на производ:
(CV3071-100)
NIKE

CR7 B NK DRY TOP SS

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.074 ДЕН
Заштеда: 716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица AO0739-100
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CU9572-100
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CU9572-010
1.164 ДЕН
Заштеда 35%
1.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""