Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MTS B2BAS 3S C
Машки тренерки
Код на производ:
(DV2468)
adidas

MTS B2BAS 3S C

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas Back to Basic 3 Stripes Tracksuit се класични машки тренерки кои никогаш не излегуваат од мода. На оваа тренерка, легендарните 3 линии на аdidas се протегаат од јаката до глуждот. Подетално

аdidas Back to Basic 3 Stripes Tracksuit се класични машки тренерки кои никогаш не излегуваат од мода.

На оваа тренерка, легендарните 3 линии на аdidas се протегаат од јаката до глуждот.

Горниот дел тренерки има ретро висока јака.

Долниот дел тренерки има ногавици кои се стеснуваат кон глуждовите.

Тренерките се направени од рециклирана полиестерска ткаенина што на тренерката и дава делумен сјај.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

На горниот дел:

 • Странични џебови

 • Патент по целата должина

 • Висока јака

 • Долги ракави

На долниот дел:

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Ногавици кои се стеснуваат

 • Еластични делови кај глуждовите

 • 100% рециклиран полиестер

 • Боја: темносино - legend ink/legend ink/white

 • Шифра на артикл: DV2468

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas Back to Basic 3 Stripes Tracksuit се класични машки тренерки кои никогаш не излегуваат од мода.

На оваа тренерка, легендарните 3 линии на аdidas се протегаат од јаката до глуждот.

Горниот дел тренерки има ретро висока јака.

Долниот дел тренерки има ногавици кои се стеснуваат кон глуждовите.

Тренерките се направени од рециклирана полиестерска ткаенина што на тренерката и дава делумен сјај.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

На горниот дел:

 • Странични џебови

 • Патент по целата должина

 • Висока јака

 • Долги ракави

На долниот дел:

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Ногавици кои се стеснуваат

 • Еластични делови кај глуждовите

 • 100% рециклиран полиестер

 • Боја: темносино - legend ink/legend ink/white

 • Шифра на артикл: DV2468

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ATHLETICK TIRO TRACK се машки тренерки чиј дизајн е инспириран од класичната опр...
4.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Athletics Tiro се машки тренерки. Тие се многу удобни и се наменети првенствено...
4.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.573 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""