Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KOP T SHIRT
KOP T SHIRT
KOP T SHIRT
KOP T SHIRT
Код на производ:
(UMA201M806-05)
UMBRO

KOP T SHIRT

Претходна цена
890,00 ДЕН
Моментална Цена
890,00 ДЕН
Цена со попуст
445,00 ДЕН
Заштеда: 445,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 65645U-HUB
845,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица UMA201M807-01
395,00 ДЕН
Заштеда 50%
790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица UMA201M806-01
395,00 ДЕН
Заштеда 50%
790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""