Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
W STACKED PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GC6923)
adidas

W STACKED PANT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W STACKED LOGO FLEECE PANT се женски долен дел тренерки. Тие се многу удобни и се наменети првенствено за сите вас кои обожавате пријатно и опуштено уживање во активниот ден. Подетално

adidas W STACKED LOGO FLEECE PANT се женски долен дел тренерки.

Тие се многу удобни и се наменети првенствено за сите вас кои обожавате пријатно и опуштено уживање во активниот ден.

Класичниот дизајн на adidas нуди привлечен изглед и необични патенти на ногавиците.

Долниот дел тренерки  се изработени од мек памук и рециклиран полиестер.

Познатото лого на adidas е дел од секоја вистинска спортска приказна.

Овој долен дел тренерки е одличен избор за целодневно носење.

Спецификации:

 • Женски долни тренерки

 • Странични џебови

 • Ребрест ремен

 • Направен е од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите

 • Состав: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Боја: црна /black false

 • Шифра на артикл: GC6932

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W STACKED LOGO FLEECE PANT се женски долен дел тренерки.

Тие се многу удобни и се наменети првенствено за сите вас кои обожавате пријатно и опуштено уживање во активниот ден.

Класичниот дизајн на adidas нуди привлечен изглед и необични патенти на ногавиците.

Долниот дел тренерки  се изработени од мек памук и рециклиран полиестер.

Познатото лого на adidas е дел од секоја вистинска спортска приказна.

Овој долен дел тренерки е одличен избор за целодневно носење.

Спецификации:

 • Женски долни тренерки

 • Странични џебови

 • Ребрест ремен

 • Направен е од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите

 • Состав: 77% памук, 23% рециклиран полиестер

 • Боја: црна /black false

 • Шифра на артикл: GC6932

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIAL LINEAR PANTS се женски долен дел тренерки дизајнирани за секојдневна у...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""