Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
B NSW HOODIE FZ CLUB
Дуксер
Код на производ:
(BV3699-091)
NIKE

B NSW HOODIE FZ CLUB

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчиња. Овој универзален дуксер со класичен дизајн е наменет за секојдневно носење и уживање во текот на сите активности. Подетално

Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчиња.

Овој универзален дуксер со класичен дизајн е наменет за секојдневно носење и уживање во текот на сите активности.

Направен е од француски фротир, кој е исклучително мек и пријатен во текот на целиот ден.

Патентот по целата должина ви овозможува целосно да го прилагодите на вашите потреби.

Удобната и пространа капуљача овозможува дополнителна заштита.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Француски фротир
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Големини: XS-3XL
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: BV3699-091
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчиња.

Овој универзален дуксер со класичен дизајн е наменет за секојдневно носење и уживање во текот на сите активности.

Направен е од француски фротир, кој е исклучително мек и пријатен во текот на целиот ден.

Патентот по целата должина ви овозможува целосно да го прилагодите на вашите потреби.

Удобната и пространа капуљача овозможува дополнителна заштита.

Спецификации:

 • Детски дуксер за момчиња со капуљача
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Француски фротир
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Големини: XS-3XL
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: BV3699-091
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CQ4297-657
Нека уживаат вашите најмали во дуксерот Nike Sports Hoodie Club што ќе ги грее во ладни...
2.009 ДЕН
Заштеда 35%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9221-010
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9308-011
Nike Sportswear детскиот дуксер со класичен спортски дизајн може да го носите во сите п...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""