Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
W 3S Z DK PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(FR5114)
adidas

W 3S Z DK PANT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Модернизирајте го вашиот спортски стил и бидете забележани каде и да се појавите со овие adidas 3-STRIPES DOUBLEKNIT ZIPPER PANTS долен дел тренерки. Подетално

Модернизирајте го вашиот спортски стил и бидете забележани каде и да се појавите со овие adidas 3-STRIPES DOUBLEKNIT ZIPPER PANTS долен дел тренерки.

Направени се во комбинација со мек памук и двоен плетен рециклиран полиестер. Овој модел има контрастни линии на adidas од страна.

Лесен и удобен, овој долен дел тренерки adidas има висок струк и тесни ногавици кои ви даваат модерна спортска елеганција.

Повлечете го патентот што е поставен од страната на нозете, за полесно да се облечете, и подготвени сте за акција.

 

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Тесни ногавици со патент

 • Еластична лента на половината

 • Затворени странични џебови

 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FR5114

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Модернизирајте го вашиот спортски стил и бидете забележани каде и да се појавите со овие adidas 3-STRIPES DOUBLEKNIT ZIPPER PANTS долен дел тренерки.

Направени се во комбинација со мек памук и двоен плетен рециклиран полиестер. Овој модел има контрастни линии на adidas од страна.

Лесен и удобен, овој долен дел тренерки adidas има висок струк и тесни ногавици кои ви даваат модерна спортска елеганција.

Повлечете го патентот што е поставен од страната на нозете, за полесно да се облечете, и подготвени сте за акција.

 

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Тесни ногавици со патент

 • Еластична лента на половината

 • Затворени странични џебови

 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FR5114

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIAL LINEAR PANTS се женски долен дел тренерки дизајнирани за секојдневна у...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W STACKED LOGO FLEECE PANT се женски долен дел тренерки. Тие се многу удобни и ...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""