Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
E 3S T PNT TRIC
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DU0452)
adidas

E 3S T PNT TRIC

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте по вежбањето во релаксиран спортски стил. Контрастните 3 ленти на ногавиците им даваат на овие долен дел тренерки атлетси изглед. Подетално

Уживајте по вежбањето во релаксиран спортски стил.

Контрастните 3 ленти на ногавиците им даваат на овие долен дел тренерки атлетси изглед.

Рециклираниот полиестер им дава сјај и ретро изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина / Бела

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • За мажи

 • Шифра на артикл: DU0452

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Уживајте по вежбањето во релаксиран спортски стил.

Контрастните 3 ленти на ногавиците им даваат на овие долен дел тренерки атлетси изглед.

Рециклираниот полиестер им дава сјај и ретро изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина / Бела

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • За мажи

 • Шифра на артикл: DU0452

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""