Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
Машка маица
Код на производ:
(CJ4456-321)
NIKE

M NSW CE POLO MATCHUP PQ

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW CE POLO MATCHUP PQ STRIPED е машка поло маица со кратки ракави. Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака нуди врвен квалитет и елегантен изглед. Подетално

Nike M NSW CE POLO MATCHUP PQ STRIPED е машка поло маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака нуди врвен квалитет и елегантен изглед.

Направена е од високо квалитетен памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Оваа поло кошула е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил.

Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден и лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук

 • Дозволена е машина за перење

 • Прикажана боја: зелена, бела

 • Шифра на артикл: CJ4456-321

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW CE POLO MATCHUP PQ STRIPED е машка поло маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака нуди врвен квалитет и елегантен изглед.

Направена е од високо квалитетен памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Оваа поло кошула е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил.

Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден и лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук

 • Дозволена е машина за перење

 • Прикажана боја: зелена, бела

 • Шифра на артикл: CJ4456-321

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CV5590-102
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CU7324-010
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CW0504-100
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""