Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG MULTI FUTURA SS TEE
NKG MULTI FUTURA SS TEE
NKG MULTI FUTURA SS TEE
NKG MULTI FUTURA SS TEE
Код на производ:
(36G991-023)
NIKE

NKG MULTI FUTURA SS TEE

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
579 ДЕН
Заштеда: 311 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X L
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 XL
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36F244-001
578 ДЕН
Заштеда 35%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36G118-GEH
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36G243-A8F
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""