Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODED SWEATSHIRT
HOODED SWEATSHIRT
HOODED SWEATSHIRT
HOODED SWEATSHIRT
Код на производ:
(305358-OS033)
CHAMPION

HOODED SWEATSHIRT

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.418 ДЕН
Заштеда: 472 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 5/6 г. 114-119
  • YSM *
  • S 7/8 г. 126-131
  • YMD *
  • M 9/10 г. 138-143
  • YLG *
  • YXL *
  • L 11/12 г. 150-155
  • XL 13/14 г. 162-167
  • 2XL 15/16 г. 174-179
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 г. 114-119
S 7/8 г. 126-131
M 9/10 г. 138-143
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 г. 114-119
S 7/8 г. 126-131
M 9/10 г. 138-143
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305401-RL014
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305358-GS561
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305400-BL501
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""