Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB NSW JDI FLY PO HOODIE
NKB NSW JDI FLY PO HOODIE
NKB NSW JDI FLY PO HOODIE
NKB NSW JDI FLY PO HOODIE
Дуксер за момчиња
Код на производ:
(86G860-U10)
NIKE

NKB NSW JDI FLY PO HOODIE

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.314 ДЕН
Заштеда: 876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дуксерот со капуљача Nike NKB NSW JDI FLY PO HOODIE за момчиња е идеален за секојдневна употреба. Ќе им пружи максимална удобност на игралиштето и дома. Подетално

Дуксерот со капуљача Nike NKB NSW JDI FLY PO HOODIE за момчиња е идеален за секојдневна употреба. Ќе им пружи максимална удобност на игралиштето и дома.

Капуљачата што може да се прилагоди ќе им обезбеди заштита од ветер и дожд, а во џебовите на предната страна можат да ги чуваат своите предмети.

Логото на Nike на градите и на ракавите дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена, бела, сива
 • Капуљача
 • Еластични делови на половината и на ракавите
 • Џебови
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Шифра на артикл: 86G860-U10
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 XXS
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дуксерот со капуљача Nike NKB NSW JDI FLY PO HOODIE за момчиња е идеален за секојдневна употреба. Ќе им пружи максимална удобност на игралиштето и дома.

Капуљачата што може да се прилагоди ќе им обезбеди заштита од ветер и дожд, а во џебовите на предната страна можат да ги чуваат своите предмети.

Логото на Nike на градите и на ракавите дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена, бела, сива
 • Капуљача
 • Еластични делови на половината и на ракавите
 • Џебови
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Шифра на артикл: 86G860-U10
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 XXS
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86G970-042
Овој детски дуксер Nike NKB NIKE AIR FZ има автентичен дизајн за секојдневен спортски и...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86G703-GEH
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86G863-U10
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""