Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SC30 OVERLAY SS TEE
SC30 OVERLAY SS TEE
SC30 OVERLAY SS TEE
SC30 OVERLAY SS TEE
Код на производ:
(1342987-001)
UNDER ARMOUR

SC30 OVERLAY SS TEE

Претходна цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Цена со попуст
1.014,00 ДЕН
Заштеда: 676,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 76-81
  • SM 86-92
  • MD 96-102
  • LG 106-112
  • XL 116-122
  • XXL 127-132
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-81
SM 86-92
MD 96-102
LG 106-112
XL 116-122
XXL 127-132

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-81
SM 86-92
MD 96-102
LG 106-112
XL 116-122
XXL 127-132

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1350766-001
1.229,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1342960-417
1.099,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1341800-019
1.014,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""