Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ATHLETE RECOVERY WOVEN IRIDESCENT JACKET
ATHLETE RECOVERY WOVEN IRIDESCENT JACKET
ATHLETE RECOVERY WOVEN IRIDESCENT JACKET
ATHLETE RECOVERY WOVEN IRIDESCENT JACKET
Код на производ:
(1354367-667)
UNDER ARMOUR

ATHLETE RECOVERY WOVEN IRIDESCENT JACKET

Претходна цена
6.890,00 ДЕН
Моментална Цена
6.890,00 ДЕН
Цена со попуст
4.134,00 ДЕН
Заштеда: 2.756,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • LGT *
  • XS 83-85
  • SM 88-90
  • MD 93-95
  • LG 99-103
  • XL 107-110
  • XXL 114-118
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85
SM 88-90
MD 93-95
LG 99-103

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85
SM 88-90
MD 93-95
LG 99-103

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1351795-667
2.723,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1351800-001
2.632,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.290,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1354360-001
2.994,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""