Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ABIGAIL SWEAT FZ HD FT
Код на производ:
(LTA173215-50)
LOTTO

ABIGAIL SWEAT FZ HD FT

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
L L
XL XL
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
L L
XL XL
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA173207-50
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA173216-50
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP181200-02
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""