Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YA76 NIKE BF FZ HOODY YTH
Код на производ:
(619069-063)
NIKE

YA76 NIKE BF FZ HOODY YTH

Претходна цена
2.690,00 ДЕН
Моментална Цена
2.690,00 ДЕН
Цена со попуст
1.614,00 ДЕН
Заштеда: 1.076,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 64.5–66
  • S 66–69
  • M 69–75
  • L 69–72.5
  • XL 81.5–88.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 64.5–66
S 66–69
M 69–75
L 69–72.5
XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""