Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLAG W TEE
FLAG W TEE
FLAG W TEE
FLAG W TEE
Код на производ:
(LNA201F801-01)
LONSDALE

FLAG W TEE

Претходна цена
1.090,00 ДЕН
Моментална Цена
1.090,00 ДЕН
Цена со попуст
545,00 ДЕН
Заштеда: 545,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F803-10
445,00 ДЕН
Заштеда 50%
890,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F801-10
545,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LNA201F802-01
545,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""