Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
25/7 TANK W
Код на производ:
(DZ1556)
ADIDAS

25/7 TANK W

Претходна цена
2.788,00 ДЕН
Моментална Цена
2.788,00 ДЕН
Цена со попуст
2.230,00 ДЕН
Заштеда: 558,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 77 - 82
  • S 83 - 88
  • M 89 - 94
  • L 95 - 101
  • XL 102 - 109
  • XXL 110 - 118
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 77 - 82
S 83 - 88
L 95 - 101
XL 102 - 109
M 89 - 94
XXL 110 - 118

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 77 - 82
S 83 - 88
L 95 - 101
XL 102 - 109
M 89 - 94
XXL 110 - 118

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DW7828
1.742,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.487,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ2267
1.322,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.888,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ7571
1.042,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.488,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""