Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRINTED SLEEVELESS T-SHIRT
PRINTED SLEEVELESS T-SHIRT
PRINTED SLEEVELESS T-SHIRT
PRINTED SLEEVELESS T-SHIRT
Код на производ:
(CHG171280-001)
CHAMPION

PRINTED SLEEVELESS T-SHIRT

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Цена со попуст
553,00 ДЕН
Заштеда: 637,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Пролет 2017
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Пролет 2017
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""