Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Shop by look - Champion

Shop by look - Champion

19.
Aug
2019
Shop by look - Champion

Со купување на два Champion производи од листата, купувачот остварува попуст од 50% на вториот производ со иста или пониска цена.
Акцијата важи до 16.10.2019.
Акцијата не може да се комбинира со други акции на Online shop.

Подетално
19.
Aug
2019
Shop by look - Champion

Со купување на дуксер и долен дел од листата на издвоени производи остварувате попуст од 25%, а со купување на дуксер, долен дел и маица од истата листа остварувате попуст од 30% на редовната продажна цена на овие производи.

Подетално