Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPORT&BONUS ПРОГРАМА

SPORT&BONUS е програма за лојалност која им нуди различни бенефити на купувачите во продавниците на Sport Vision, како и на онлајн продавницата SPORTVISION.MK.

SPORT&BONUS картичката е бесплатна и можете да ја добиете за помалку од две минути во продавниците на Sport Vision или со регистрација на интернет страницата на SPORT&BONUS програмата и потоа да ја преземете вашата картичка во било која продавница на Sport Vision.

Кои се придобивките кои ги нуди SPORT&BONUS програмата?

  • Бонус за добредојде – Добивате 5% попуст веднаш на првата сметка при заленување во програмата
  • Бонус со секоја сметка! Користете ја вашата SPORT&BONUS картичка при секое купување и остварете попуст при наредното купување.
  • Колку повеќе купуваштолку поголем бонус добиваш! SPORT&BONUS картичката ви овозможува да собирате поенни, колку повеќе поени соберете - толку поголем бонус добивате. Поените кои ќе ги добиете при едно купување важат 6 месеци.
  • Намалено со Sport&Bonus – Побарајте ги производите кои се намалени ексклузивно само за членовите на SPORT&BONUS програмата.
  • Специјални понуди, први информации за намалувања, роденденски изненадувања и уште многу други бенефити...

Прочитајте ги правилата на SPORT&BONUS програмата за подетално и попрецизно да се запознаете со сите бенефити, како и одговорите кои ги подготвивме за најчесто поставуваните прашања поврзани со користењето на бенефитите во нашата онлајн продавница. 

string(0) ""
string(0) ""