Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

СТАНЕТЕ ЧЛЕН на Sport&Bonus КЛУБОТ

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, роденденски изненадувања и уште многу бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на Online shop-от SPORTVISION.MK и во Sport Vision продавниците.

Искористите го бонусот за добредојде од 5% попуст за прво купување, а за секое наредно купување ве очекува бонус за секоја сметка.

Што повеќе купувате толку повеќе поени собирате и повеќе бонус остварувате!

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ ВЕЌЕ ОД ДЕНЕС ВО S&B КЛУБОТ И УЖИВАЈТЕ ВО КУПУВАЊЕТО!