за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

CHAMPION АКЦИЈА ЗА ВРЗАНА ПРОДАЖБА ЗА ЖЕНИ

Со купување на два Champion производи од листата, купувачот остварува попуст од 50% на вториот производ со иста или пониска цена.
Акцијата важи до 16.10.2019.
Акцијата не може да се комбинира со други акции на Online shop.