Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Idstein
Код на производ:
(58885500I-990)
ICEPEAK

ICEPEAK Idstein

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK IDSTEIN се машки спортски чорапи за скијање кои носат удобност, поддршка и стил на спортско наследство. Направени се за зимски спортови и можат да се носат цел ден, секој ден. Тие имаат амортизирање на стратешките точки и поддршка на лакот. Без разлика дали сте во град или на планина, носете ги и при најниски температури. Ребрести ткаенина на полите помага да се задржат овие чорапи на место дури и за време на најголемите активности. Спецификација: Машки скијачки чорапи Ребрест еластичен дел Машинско перење Состав: 41% акрилик, 38% полиамид, 19% волна, 2% еластин.
Подетално

ICEPEAK IDSTEIN се машки спортски чорапи за скијање кои носат удобност, поддршка и стил на спортско наследство. Направени се за зимски спортови и можат да се носат цел ден, секој ден. Тие имаат амортизирање на стратешките точки и поддршка на лакот. Без разлика дали сте во град или на планина, носете ги и при најниски температури. Ребрести ткаенина на полите помага да се задржат овие чорапи на место дури и за време на најголемите активности.

Спецификација:

 • Машки скијачки чорапи
 • Ребрест еластичен дел
 • Машинско перење
 • Состав: 41% акрилик, 38% полиамид, 19% волна, 2% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Машки
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош