Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Cuffed
Код на производ:
(9A0693-AA7)
NIKE

NIKE Jordan Cuffed

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дајте им на вашите тинејџери кул изглед со Nike JORDAN CUFFED Kids Lifestyle капата за тинејџери. Направен е од топол и издржлив материјал налик на кашмир, така што вашиот тинејџер не пропушта ниту една авантура. Класичниот изглед на оваа капа е заокружен со логото Jumpman на предната страна. Спецификација: Преклопна манжетна Лого на Jumpman Машинско перење Состав: 100% акрилик.
Подетално

Дајте им на вашите тинејџери кул изглед со Nike JORDAN CUFFED Kids Lifestyle капата за тинејџери. Направен е од топол и издржлив материјал налик на кашмир, така што вашиот тинејџер не пропушта ниту една авантура. Класичниот изглед на оваа капа е заокружен со логото Jumpman на предната страна.
Спецификација:

 • Преклопна манжетна
 • Лого на Jumpman
 • Машинско перење
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош