Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE BOYS CAP
ELLESSE BOYS CAP
ELLESSE BOYS CAP
ELLESSE BOYS CAP
Код на производ:
(ELE223B402-02)
ELLESSE

ELLESSE BOYS CAP

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош