Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DQ5727-010)
NIKE

NIKE Heritage

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage женската торбица за секој ден е дизајнирана за љубителите на минималистичкиот дизајн. Ременот околу половината се прилагодува на вашиот обем и може да се користи како појас за маица или кошула. Покрај тоа, можете да ја носите на рамо или во рака. Големиот џеб со патент безбедно ги чува телефонот и паричникот. Помалиот џеб на задната страна е идеален за пакување картички и патни документи. Издржливата полиестерска ткаенина обезбедува долготрајност.Спецификација: Женска торбица за секој ден Прилагодлив ремен Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Heritage женската торбица за секој ден е дизајнирана за љубителите на минималистичкиот дизајн. Ременот околу половината се прилагодува на вашиот обем и може да се користи како појас за маица или кошула. Покрај тоа, можете да ја носите на рамо или во рака. Големиот џеб со патент безбедно ги чува телефонот и паричникот. Помалиот џеб на задната страна е идеален за пакување картички и патни документи. Издржливата полиестерска ткаенина обезбедува долготрајност.
Спецификација:

 • Женска торбица за секој ден
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош