Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
Код на производ:
(CV0067-601)
NIKE

NIKE One Club

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike One Club женскиот ранец за тренинг ќе ви помогне да понесете се што ви треба за тренинг, но и работа. Главната преграда е доволно пространа за да спакувате сè што ви треба – алишта за тренинг или некои други потребни работи. Доколку треба да носите лаптоп, имате посебна преграда, како и мрежест џеб. Дополнителните странични џебови, едниот со патент, другиот без патент, ви помагаат добро да ги организирате работите. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Спецификација: Пространа главна преграда со патент Мрежест џеб Преграда за лаптоп Странични џебови Волумен: 16 L Големина: 38cm x 30cm x 17cm Состав на материјал: 100% полиестер Најмалку 50% рециклиран материјал.
Подетално

Nike One Club женскиот ранец за тренинг ќе ви помогне да понесете се што ви треба за тренинг, но и работа. Главната преграда е доволно пространа за да спакувате сè што ви треба – алишта за тренинг или некои други потребни работи. Доколку треба да носите лаптоп, имате посебна преграда, како и мрежест џеб. Дополнителните странични џебови, едниот со патент, другиот без патент, ви помагаат добро да ги организирате работите. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина.
Спецификација:

 • Пространа главна преграда со патент
 • Мрежест џеб
 • Преграда за лаптоп
 • Странични џебови
 • Волумен: 16 L
 • Големина: 38cm x 30cm x 17cm
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Најмалку 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби CW9301-010
  Женскиот ранец Nike Sportswear Futura е направен за секојдневна употреба. Направен е о...
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Помош