Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
Код на производ:
(ELE221F124-12)
ELLESSE

ELLESSE Micy

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Micy е женски lifestyle ранце. Олеснете си ги активните денови и секојдневните обрски со овој практичен ранец. Прилагодливите ремени за рамо ќе додадат удобност при носење, ќе ви стојат како да се направени исклучиво за вас. Имате една голема преграда со патент на располагање за да можете целосно да ги ослободите рацете и да се препуштите на целодневното уживање имајќи предвид дека вашите работи се безбедни.Спецификација: Женски ранец Голема преграда со патент Прилагодливи ремени за рамо Ellesse лого и натпис на предната страна.
Подетално

Ellesse Micy е женски lifestyle ранце. Олеснете си ги активните денови и секојдневните обрски со овој практичен ранец. Прилагодливите ремени за рамо ќе додадат удобност при носење, ќе ви стојат како да се направени исклучиво за вас. Имате една голема преграда со патент на располагање за да можете целосно да ги ослободите рацете и да се препуштите на целодневното уживање имајќи предвид дека вашите работи се безбедни.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Голема преграда со патент
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Ellesse лого и натпис на предната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Категорија Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош