Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
adidas LOGO WOOLIE
Код на производ:
(FS9022)
adidas

adidas LOGO WOOLIE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.180 ДЕН
Заштеда: 208 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
aдидас LOGO унисекс lifestyle капа е направена за да ве згрее во студените зимски денови и да ви пружи комфор по напорниот тренинг. Везеното лого на adidas на работ им овозможува на сите да знаат дека сте сериозни кога станува збор за спортот и дека сте дел од тимот на adidas. Оваа капа има класичен adidas дизајн кој ќе ви го даде урбаниот изглед што го баравте. Мекиот материјал од кој е направенa е исклучително пријатен и ќе ви обезбедуви максимална удобност. Носете адидас ЛОГО унисекс стил на живот и уживајте во топлината и удобноста што ви ги нуди. Спецификација: adidas лого на работ Свиткан раб Состав на материјал: 100% акрил Боја: црна .
Подетално

aдидас LOGO унисекс lifestyle капа е направена за да ве згрее во студените зимски денови и да ви пружи комфор по напорниот тренинг. Везеното лого на adidas на работ им овозможува на сите да знаат дека сте сериозни кога станува збор за спортот и дека сте дел од тимот на adidas. Оваа капа има класичен adidas дизајн кој ќе ви го даде урбаниот изглед што го баравте. Мекиот материјал од кој е направенa е исклучително пријатен и ќе ви обезбедуви максимална удобност. Носете адидас ЛОГО унисекс стил на живот и уживајте во топлината и удобноста што ви ги нуди.

Спецификација:

 • adidas лого на работ
 • Свиткан раб
 • Состав на материјал: 100% акрил
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

aдидас LOGO унисекс lifestyle капа е направена за да ве згрее во студените зимски денови и да ви пружи комфор по напорниот тренинг. Везеното лого на adidas на работ им овозможува на сите да знаат дека сте сериозни кога станува збор за спортот и дека сте дел од тимот на adidas. Оваа капа има класичен adidas дизајн кој ќе ви го даде урбаниот изглед што го баравте. Мекиот материјал од кој е направенa е исклучително пријатен и ќе ви обезбедуви максимална удобност. Носете адидас ЛОГО унисекс стил на живот и уживајте во топлината и удобноста што ви ги нуди.

Спецификација:

 • adidas лого на работ
 • Свиткан раб
 • Состав на материјал: 100% акрил
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош